Про компанію

Наша організація була створена в 1944 році для післявоєнного відновлення і подальшого розвитку зернопереробної галузі країни. У повоєнний час Міністерством заготовок була створена ціла система - Укрелеватормельстрой - з головним трестом у Києві і одинадцятьма структурними підрозділами в великих областях. У це число увійшов і харківський «Стройпоезд № 1». Наше підприємство є ровесником і одним з перших ланок цієї системи. Колектив, за десятиліття свого існування, брав участь в будівництві більшості зернопереробних підприємств у Дніпропетровській, Харківській, Сумській і Полтавській областях.

Створення високотехнологічних сільськогосподарських комплексів було і залишається основним напрямком діяльності нашої організації. Ми пишаємося тим, що залишаємося в числі тих організацій, які, незважаючи на складні для всієї будівельної галузі роки, зберегли професійні традиції, колектив і виробничу базу.

2008-2012р.р.
Розвиток зернопереробної галузі визначило якісно новий рівень роботи ЗАТ АСТАРТА Млинелеваторбуд - поряд з будівництвом залізо-бетонних елеваторів, підприємство освоїло нові технології зведення сучасних металевих зерносховищ. 

Червень 2011
Перереєстрація у ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АСТАРТА Млинелеваторбуд».

З 2009 року розвивається співробітництво з одним із лідерів зернового ринку України, компанією ТОВ СП "НІБУЛОН" (м.Миколаїв), для якої ведеться будівництво пунктів прийому зерна з автотранспорту та залізобетонних фундаментів металевих ємкостей на споруджуваних елеваторах в п.Вітово, (Чигиринського р -ну, Черкаської обл.), м.Кам 'янка-Дніпровська (Запорізької обл.), г.Градежск (Кременчуцький р-н, Полтавської обл.), п. Нова Одеса (Миколаївської обл.), п.Велікіе Коровинці (Житомирська обл .), п.Козачье (Бериславського р-ну, Херсонської обл.).

На правах генпідрядної організації в 2008-2009 роках бере участь у будівництві двох найбільших в Європі елеваторних комплексів для ПАТ "Компанія" РАЙЗ "обсягом до 600 тис. тонн в п.Степанівка, Сумського р-ну Сумської обл. Та г.Червонозаводское, Лохвицького р-ну, Полтавської обл.

1994-2008 р.р.
ЗАТ Астарта МЕС - акціонерне підприємство об'єднує в собі виробничі потужності, професійний колектив і накопичений багатий досвід будівництва промислових об'єктів зернопереробки. Освоєно будівництво підлогових зерноскладів з підвищеною висотою завантаження (до 7 м). Подібні проекти реалізовані для ТОВ "Інтер-Агро" в Полтаві і м.Гребінка, Полтавської обл.

Фахівці підприємства забезпечують повну підтримку Замовника на всіх етапах, організовуючи проектування і планування будівництва нових об'єктів, виконують усі будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Професіоналізм і накопичений досвід допомагають вносити своєчасні корективи на всіх етапах виробничого процесу, що в свою чергу призводить до зниження вартості і скорочення термінів будівництва об'єкта. Бренд АСТАРТА Млинелеваторбуд, фірмовий стиль роботи і якість виконуваних робіт становляться відомими на всій території України.

1994 р.
ПДСП 1 тресту Центрелеватормельстой в процесі приватизації реорганізовано в Закрите акціонерне товариство Астарта Млинелеваторбуд.

1944-1994г.г.
Постійно діючий будівельний «потяг № 1» (ПДСП № 1), в подальшому увійшов до складу тресту Центрелеватормельстой, утворений в післявоєнні роки з метою відновлення зруйнованої в період окупації і бойових дій зернопереробної промисловості СРСР - це найстаріший підрозділ в Україні по будівництву та реконструкції об'єктів зернопереробної промисловості (елеватори, комбікормові заводи, комбінати хлібопродуктів). Колектив підприємства брав участь у створенні більшості зернопереробних об'єктів Харківської, Полтавської та Сумської областей. Візитною карткою підприємства в цей період стали такі великі об'єкти як Новопокровський комбінат хлібопродуктів в с.Нова Покровка, Харківської обл., Елеватори місткістю 149 тис. тн. в п.Савенци і п.Гути, Харківської обл., Вовчанський МЕЗ і багато інших об'єктів виконані за замовленням Міністерства заготівель УРСР.